Описание
Кажуть, що успіх приходить до тих, хто народився в потрібний час і в потрібному місці. А ми думаємо, що успіх приходить до того, хто вміє мріяти і ставити цілі? та доведемо вам це на прикладі Олега Винника, українського виконавця.
Сьогодні Олег Винник частий гість на телеканалах нашої країни, він впізнаваний? і глядач любить його. Дивлячись на такий успіх, хочеться йти вперед, коли здається, що дотягнутися до зірки неможливо і мотивуватися ним, коли немає ані сил, ані бажання займатися своєю справою.
Олег Анатолійович Винник народився 31 липня 1973 в Черкаській області, селі Вербівка. Юний Олег займав активну позицію і був учасником художньої самодіяльності, співав, грав на електрогітарі. Талант? Безумовно! По закінченні школи Винник вступив до Канівського училища, а після - отримав роботу у Черкаській обласній філармонії. Його перше місце роботи, до речі. З піснею по життю — це про Олега! А ще молодий Винник працював із заслуженою артисткою України в Черкаському народному хорі.
Українська земля завжди приносила світу геніїв: якщо через століття ми дивуємося актуальності написаного, то чому б майбутнім поколінням не захоплюватися оспіваним? Зрештою, далеко не кожен артист вміє донести до глядача свій внутрішній стан!
Так а до чого ж тут закордон — запитаєте ви? А він там опинився по обміну!
Під час проживання в Німеччині, Винник виконував партії «Toska» і «Paganini», а пізніше навчався у Джона Лемана вокалу. Скажи мені, хто твій друг – питав Еврипід, а ми запитаємо — яка ще квітка могла б зійти на такому благодатному ґрунті? Артист грав у мюзиклах: Люченціо («Kiss me Kate», Фебус і Клопен («Der Glöckner von Notre Dame», «Знедолені» («Les miserables») «Елізабет» («Elisabeth»).
У 2011 році Олег Винник повернувся на батьківщину і почав сольну кар'єру. Зверніть увагу, що всі пісні, які ви чули, слухаєте і ще почуєте — авторські. Популярність музиканта зростає і разом з нею зростає любов публіки до артиста.
Нам є ким пишатися!